دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز Uncategorized امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج دوست داشتنی

نیلوفر خوش خلق | بازیگر سینما | امین حیایی | سینمایی | بازیگران | سینمای | ازدواج | ارتباط | سینما | زندگی

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج دوست داشتنی

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج دوست داشتنی 

یکی از بی حاشیه ترین و دوست داشتنی ترین زوج هاي بازیگر سینمایی، امین حیایی و نیلوفر خوش خلق میباشند که هر دو از بازیگران بافایده سینما می باشند. زوجی هنری که سال هاست در کنار هم با تفاهم کامل زندگی میکنند؛ یکی پرکار در سینما و دیگری گزیده کار. گاهی در منزل، با یکدیگر نقش آفرینی میکنند

که شاید یک جورهایی تمرین بازیگری باشد. دو هنرمند که با وجود تمام جنب و جوشی که دارند، وقت رفتن به سینما را پیدا نمیکنند! آن دوبا خانواده هایشان ارتباط زیادی دارند و ترجیح می دهند زندگی آرام و دور از حاشیه اي داشته باشند؛ امین حیایی و نیلوفر خوش خلق.

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج دوست داشتنی

امین؛ صبور و صمیمی

شهرزاد بابایی: وقت کودکی با دوستان در محله ارزش سیاه بازی راه می انداخت و در مدرسه هم پانتومیم اجرا می کرد. طی اجرای این پانتومیم ها در وقت خدمت سربازی بود که جهت نخستین بار دیده شد و از او جهت گروه تئاتر نیروی هوایی دعوت کردند.

نیلوفر خوش خلق | بازیگر سینما | امین حیایی | سینمایی | بازیگران | سینمای | ازدواج | ارتباط | سینما | زندگی

او متولد 19 خرداد 1349 در بیمارستان شهدای تجریش و فرزند بزرگ خانواده هست. برادر کوچک ترین امید نام دارد که در اساس موسیقی فعالیت می کند. امین حیایی خوش مشرب و خوش محضر است و شوخ طبعی معتدلی در رفتارش دیده می شود. خودش تاکید دارد دنبال پول نیست و نقش ها را به این علت گزینه نمی کند؛ بعد باید بگوییم او عاشق بازیگری است و پرکاری اش گواه همین احساس!

میگوید از همان بچگی عاشق پیشه بوده و تا وقت ازدواجش عمده عاشق می شده!

هرچند او در سنین پایین علاقه مند به دانستنی ها و فیلمهای کمیک بوده و عشقی هم به سینما نداشته هست، ولی نخستین باری که به تنهایی به سینما رفت، 9 سال اکثر نداشت. آن وقت در تجریش زندگی می کردند و او بعد از مدرسه به سینما آستارا رفته که مطمئنا تجربه جالبی برایش بوده هست.

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج دوست داشتنی

شاید هرگز فکر نمیکرد روزی مردم جهت مشاهده نقش آفرینی هاي او بلیت سینما تهیه کنند! امین 9 ساله شلوغی هاي وقت انقلاب را از پنجره منزل ارزش که در بالاترین طبقه یک آپارتمان بوده، تماشا می کرده و اکثر سال هاي کودکی تا جوانی اش را در تجریش و قیطریه گذرانده. در سال هفتاد در نمایشی جهت کودکان،

به کارگردانی ثریا قاسمی بازی کرد. بزرگترها حتما وی را در آلبوم تلویزیونی «آپارتمان» به علت دارند؛ نخستین سریالش که در کنار بزرگان بازیگری، ایفای نقش کرده هست.او در بیست و چهار سالگی با مونا بانکی پور ازدواج کرد که زندگی ارزش اکثر از یک سال دوام نیاورد. بعد از جدایی از همسر اولش، تا مدت ها سوژه روزنامه هاي زرد بود.

نیلوفر خوش خلق | بازیگر سینما | امین حیایی | سینمایی | بازیگران | سینمای | ازدواج | ارتباط | سینما | زندگی

مشکلات و از دست دادن دو تن از عزیزانش باعث شد در امین یک تحول درونی به وجود بیاید و این درست همزمان شد با نقش آفرینی اش در پروژه «قرمز». تا جایی که مجبور به انصراف از ادامه همکاری شد.بعد از آن بود که حتی به انزوا رفت و روی خودش کار کرد تا اشتباهاتی راکه تا آن وقت در زندگی داشتند تکرار نکند. ارتباط امین با خدا نزدیکتر شد و وقت خلوت با خود را پیدا کرد.

«قرمز» به کارگردانی فریدون جیرانی نخستین فیلمی بود که داشت نقش اول آن را بازی می کرد. حتی بیست دقیقه هم در آن ایفای نقش کرد. در سکانس آخر نسخه نهایی، بیننده سایه وی را روی دیوار میبیند، نه محمدرضا فروتن! ترانه «عاشقم من» را هم خودش را گیتار اجرا کرد که بعدا از بین بردن شد.

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج دوست داشتنی

حدود چهار سال بعد از ازدواج اولش بود که با نیلوفر خوش خلق پیمان زناشویی بست. نیلوفر در تمام روزهای سخت در کنارش بود. بعد از فیلم «سیب سرخ حوا» روند کاری امین حیایی عوض کردن کرد، به طوری که مرتبا نقش هاي اول به او توصیه می شد، ولی بعد از بازی در فیلم «قلاده هاي طلا» تا مدت ها به وسیله تهیه کنندگان، بایکوت شد و هیچ توصیه از طرف آنان نداشت.

زندگی مشترک: عاشقانه و پرهیجان

دو دوست! بله چیزی که به برترین نحو ارتباط آنها را توصیف می کند. نخستین دغدغه امین در زندگی، همسرش است که با هم بسیار رفیق میباشند و زندگی یکسان را در شرایطی سخت و از زیر صفر شروع کرده اند. اصلا اهل سانسور کردن خودشان نیستند و صادقانه حرف هایشان را می زنند.

سر پروژه فیلم «بوی بهشت» با هم ازدواج کردند. «شاید بعضی افراد هنوز به علت داشته باشند که نیلوفر خوش خلق فعالیت هنری اش را با نام نیلوفر حیایی شروع کرد.» همۀ اطرافیان ارزش می دانند که این دو به شدت به هم وابسته اند. گرچه همشه همۀ چیز گل و بلبل نیست

و آن دو هم مثل هر زن و شوهری دعوایشان میشود ولی اکثر مثل دعوای یکی از والدین با فرزندشان! امین و نیلوفر پا به پای هم در زندگی گام بر می دارند و از کنار هم بودن لذت میبرند.آن دو با هم آشپزی می کنند ولی هنگامی که که میهمان دارند، از بیرون غذا میگیرند. نه اینکه دست پخت ارزش بافایده نباشد

یا به آشپزی بی علاقه باشند، فقط میخواهند همۀ وقت را در کنار میهمان ارزش بگذرانند. امین در کارهای منزل به همسرش کمک میکند و ظرف شستن را دوست دارد. حتی می گوید در طالعش آمده ارتباط خوبی با آب دارد.

«دو خردادی تنوع طلب». این اعترافی است که خودشان میکنند. یکنواختی را دوست ندارند و هر دو سرشار از انرژی اند. همه ي وقت اکتیو میباشند و در عین حال جدی و تا حد زیادی عاشق فرزند ها. رویای مشترکی دارند؛ زندگی در یک مزرعه با طبیعت و حیوانات. آیا که به این ها بسیار علاقه مندند!

انها در لواسان زندگی میکنند؛ منطقه اي سرسبز که به علت آرامش و خلوتش مورد دقت بازیگران و صورت های معروف قرار گرفته هست. این زوج از شلوغی و ترافیک استان تهران به دورند از خلوت و آرامش لواسان جهت تفریحات ارزش بهره گیری میکنند، مثل دوچرخه سواری و سوارکاری. میهمانان ارزش می توانند نخستین جایزه گروه تحریریه سایت امین را روی میز پذیرایی منزل انها ببینند!

خود امین اعتقاد است احتمالا اگر کمی سریعتر این جایزه را میگرفت، روی نقش هاي بعدی اش تاثیر منفی می گذاشت و حتی شاید تا پیش از جشنواره بیست و ششم ظرفیت آن را نداشته هست.

بعد از این همۀ سال این دو دل ارزش میخواهد نقشی قابل دقت را رو به روی هم بازی کنند. این زوج آدم هاي خوشبینی میباشند و حضور خداوند در زندگی ارزش نقش مهم را ایفا می کند. اشتراک هاي زیادی دارند ولی در بعضی اساس ها نیز متفاوتند. به عنوان نمونه امین اکثر فیلمهای گیشه اي کار می کند، در حالیکه نیلوفر به نقش هاي هنری علاقه مند است و از کاراکترهای پیچیده لذت میبرد.

این دو خردادی، عاشق سفر و تفریح اند و اکثر به شمال کشور میروند. ضمنا از اغلب کشورهای اروپایی هم مشاهده کرده اند.دیدنی است بدانید نیلوفر و امین در منزل ارزش عمده از المان هاي سینمایی بهره گیری نمیکنند و سینما برایشان صرفا یک مسیر کاری است و نشانه مهم آنها رسیدن به رویاهای خود و اطرافیان ارزش هست.و ولی یک توصیه قابل دقت! انها تا به حال با هم قهر نکرده اند؛ دستکم این ادعایی است که خودشان دارند.

عبارات مهم : نیلوفر خوش خلق – بازیگر سینما
روزی رسان خداوند هست

او جزو معدود هنرمندانی است که کار تیمی را از باندبازی جدا می داند. اخلاق حرفه اي دارد و با همۀ بازیگران و صورت های معروف ارتباطی بافایده برقرار می کند. در اکثر فیلم ها پیشنهاداتی جهت اضافه کردن به دیالوگ ها و نقش میدهد آیا که واقع گرایی کار برایش مهم هست.

امین اهل کمک کردن است و اعتقاد دارد آدم ها باید از هم خبر بگیرند و هوای همدیگر را داشته باشند تعامل با مردم باعث شده است او شخصیت هاي گوناگون را ببیند و از انها الگوبرداری کند؛ هرچه باشد او همۀ وقت} میل به یادگرفتن دارد. برخورد امین با مردم بسیار آشنا و صمیمانه هست. در این باره می گوید بعضی از مردم حس میکنند چون آنها مرا می شناسند، من هم آنها را می شناسم و در برخوردهایم واقعا همین را هم نشان می دهم!

حیایی در زندگی اعتقاد دارد روزی رسان، خداوند است و حرف اول زندگی اش خداست و پول را اولویت آخر میداند. طوری در این عقیده راسخ است که می گوید زندگی اش به مو هم برسد، پاره نمی شود. او موزیک را بعنوان علاقه پیگیری و مثل رضا گلزار کنسرت برگزار کرده است و یک خبر که در یکی از گفت و گو هایش داده این است که اعتقاد است وقت آن رسیده به بازنشستگی فکر کند تا کمی هم جهت خودش زندگی بکند!

نیلوفر: یکرنگ و همراه

متولد 24 خرداد 1351 در آبادان. نیلوفر خوش خلق راحت و مبادی آداب هست. او مدت ها در خارج از کشور زندگی می کرد، سپس به کشور عزیزمان ایران آمد تا جهت همۀ وقت} در کنار امین حیایی باشد. آمدن او به ایران، مصادف شد با برهه اي از زندگی امین که دچار استحاله معنوی و افسردگی شده است بود.

نیلوفر خوش خلق هر تصمیمی راکه میگیرد، به سرعت اجرا می کند و همین اراده و پشتکارش باعث جذب امین به او شده است است و ولی چیزی که وی را به زندگی با امین مشتاق کرد، فعالیت هنری اش نبود «چه بسا تا گذشته از آن، نیلوفر حتی فیلم هم نگاه نمی کرده!» و به علت شخصیت مثبتش با او پیمان زناشویی بسته هست. امین را انسان بسیار صبور و با گذشتی می داند.

او درمورد اش این طور می گوید: «رفیق خیلی خیلی خوبی است و همه ي جا پشتیبان من بوده.» دیدنی است بدانید که نیلوفر در ابتدای ازدواج شان، خیلی به همسرش وابسته بوده طوری که تنها توصیه بازی هایي را قبول می کرده که امین نقش مقابلش باشد! ولی حالا میگوید باید یاد بگیریم که مستقل و نیرومند باشیم و روی پای خود ما بایستیم. آیا که اعتقاد پیدا کرده وابستگی نه فقط به آدم ها، بلکه به همۀ چیز بد است و بهتر است آدم عشقش را با اطرافیان و کائنات تقسیم کند.

نیلوفر خوش خلق بازی در سینما را از ابتدای دهه هشتاد آغا کرد هرچند نخستین فیلمهای او عمده نیرومند نبود، ولی تدریجی با تلاش اکثر، جایگاه بهتری جهت خودش پیدا کرد.

کافه «وانیل»، کافی شاپی است که خوش خلق به همراه شریکش در لواسان راه اندازی کرده و با پیگیری به آن حسابی سرگرم شده. کیک هاي کافه وانیل، خانگی است و کیفیت و دیزاینی مثل زدنی دارد. راستی! بد نیست بدانید نام «وانیل» ترکیبی از اسم نیلوفر و شریکش است که ترکیب قشنگی هم از کار درآمده.

نکته قابل ستایش در بیزینس ارزش این است که او و شریکش بازیگران و صورت های معروف گمنام را پشتیبانی میکنند و تابلوهای نقاشی، مجسمه ها و سایر آثار هنری آنها را در کافه وانیل، جهت فروش و شناساندن هنرشان به نمایش می گذارند. نیلوفر حتی از دوست خود جهت آموزش رایگان نقاشی به کودکان کم بضاعت کمک می گیرد.

واژه های کلیدی: نیلوفر خوش خلق | بازیگر سینما | امین حیایی | سینمایی | بازیگران | سینمای | ازدواج | ارتباط | سینما | زندگی

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج دوست داشتنی

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زوج دوست داشتنی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz