دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز بازار خودرو جدول قیمت ماشین ، زیاد کردن ۵ تا ۳۸ میلیون تومانی قیمت خودروهای وارداتی

بعد از انتشار تعرفه‌های تازه واردات ماشین نه تنها قیمت ماشین کم کردن نیافته بلکه شرکت‌ها با عدم عرضه محصولات خود باعث زیاد کردن قیمت‌ها تا ۳۸ میلیون تومان هم شد

جدول قیمت ماشین ، زیاد کردن ۵ تا ۳۸ میلیون تومانی قیمت خودروهای وارداتی

زیاد کردن ۵ تا ۳۸ میلیون تومانی قیمت خودروهای وارداتی/ جدول قیمت خودرو

عبارات مهم : بازار

بعد از انتشار تعرفه های تازه واردات ماشین نه تنها قیمت ماشین کم کردن نیافته بلکه شرکت ها با عدم عرضه محصولات خود باعث زیاد کردن قیمت ها تا ۳۸ میلیون تومان هم شده است اند .

به گزارش تسنیم، علی رغم تمام آینده نگری ها اعلام تعرفه های تازه واردات ماشین هم هنوز نتوانسته تأثیری بر کم کردن قیمت انواع ماشین در بازار داشته باشند. فعالان بازار عدم ترخیص ماشین از گمرک و بلاتکلیفی واردکنندگان را در قیمت گذاری محصولات عامل مهم آشفته بازار این روزهای ماشین اعلام می کنند که هنوز سامان پیدا نکرده است.

بعد از انتشار تعرفه های تازه واردات ماشین نه تنها قیمت خودروها کم کردن پیدا نکرده بلکه شرکت ها با عدم عرضه محصولات خود باعث زیاد کردن قیمت ها تا 38 میلیون تومان هم شده است اند که این عنوان به طور حتم با عرضه محصولات کم کردن خواهد یافت. ولی کسب سود زیاد عاملی شده است تا رقبتی به فروش ماشین در سطح بازار وجود نداشته باشد.

در حال حاضر سوناتا هیبریدی با رشد 25 میلیون تومانی با قیمت 223 میلیون تومان، توسان با رشد 15 میلیون تومانی با قیمت 245 میلیون تومان، سانتافه با رشد 15 میلیون تومانی با قیمت 285 میلیون تومان، النترا با رشد 5 میلیون تومانی با قیمت 185 میلیون تومان، سراتو با رشد 5 میلیون تومانی با قیمت 180 میلیون تومان، اوپتیما با رشد 18 میلیون تومانی با قیمت 223 میلیون تومان، رافور با رشد 38 میلیون تومانی با قیمت 308 میلیون تومان به فروش می رسد.

برخلاف بازار بی سامان خودروهای وادارتی، قیمت انواع خودروهای داخلی به تعادل رسیده و شاهد زیاد کردن قیمتی در بازار نیستیم. فقط قیمت تعدادی از خودروها مانند 207 ، تندر پلاس و موارد دیگر که عرضه کمی در بازار دارند همچنان با اختلاف قیمت نسبت به کارخانه روبه رو هستند.

قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار امروز به شرح زیر است:

جدول قیمت ماشین ، زیاد کردن ۵ تا ۳۸ میلیون تومانی قیمت خودروهای وارداتی

واژه های کلیدی: بازار | ماشین | میلیون | واردات | محصولات | خودروهای داخلی | قیمت خودروهای وارداتی | بازار خودرو

جدول قیمت ماشین ، زیاد کردن ۵ تا ۳۸ میلیون تومانی قیمت خودروهای وارداتی

جدول قیمت ماشین ، زیاد کردن ۵ تا ۳۸ میلیون تومانی قیمت خودروهای وارداتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz