دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات 4 سال سکوت کردم، حقم را خوردند ، نیلسون هم از پرسپولیس شکایت کرد

نیلسون کوره آ دروازه بان برزیلی پرسپولیس بالاخره شکایت خود را رسمی کرد و با ارسال آن به کمیته انضباطی فیفا و سپس کمیته تعیین وضعیت، پیگیر مطالبات خود از این کلو

4 سال سکوت کردم، حقم را خوردند ، نیلسون هم از پرسپولیس شکایت کرد

نیلسون هم از پرسپولیس شکایت کرد/ 4 سال سکوت کردم، حقم را خوردند

عبارات مهم : ایران

نیلسون کوره آ دروازه بان برزیلی پرسپولیس بالاخره شکایت خود را رسمی کرد و با ارسال آن به کمیته انضباطی فیفا و سپس کمیته تعیین وضعیت، پیگیر مطالبات خود از این کلوب شد.

به گزارش خبرآنلاین؛او آخرین بار در نیم فصل اول لیگ چهاردهم پیراهن سرخپوشان را به تن کرد و سپس حمید درخشان، این دروازه بان را کنار گذاشت تا سوشا مکانی گلر اول پرسپولیس شود. نیلسون در مورد اینکه آیا بعد از این همه مدت، از کلوب پرسپولیس شکایت کرد،گفت: «من با خاطرات خوبی از کشور عزیزمان ایران خارج شدم. البته در وقت سرمربی گری درخشان، اتفاقات عجیبی رخ داد و هنوز هم نمی دانم آیا مرا کنار گذاشتند ولی به خاطر مردم کشور عزیزمان ایران و طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) 4 سال صبر و سکوت کردم و حرفی نزدم ولی متوجه شدم هر چقدر هم سکوت کنم، باز هم کسی از پرسشها مالی من خبری نمی گیرد و انگار قرار نیست با ما تماسی گرفته شده است یا تسویه حساب شود.»

نیلسون ادامه داد: «به همین خاطر بود که تصمیم گرفتم علیرغم میلی که داشتم، از پرسپولیس به فیفا شکایت کنم.من نخستین شکایت را 4 سال قبل به فیفا بردم ولی منتظر بودم تا مدیران باشگاه، فکری به حال من کنند که انتظارم بیهوده بود و خبری از پول نشد. به همین علت، من هم شکایتم را پیگیری کردم و منتظرم تا پولم را بگیرم. مطمئن باشید به خاطر اینکه حقم در این مدت خورده شد، حتی یک دلار هم به آنها تخفیف نمی دهم.»

4 سال سکوت کردم، حقم را خوردند ، نیلسون هم از پرسپولیس شکایت کرد

او در نهایت گفت: «مدتی است که فوتبال را کنار گذاشته ام و به کلاس های مربی گری می روم. من تجربیات زیادی از کار در لیگ پرتغال، برزیل و کشور عزیزمان ایران دارم و می توانم به نسل بعد از خودم، درس های مهمی بدهم. امیدوارم یک مربی خوب جهت دروازه بان های بعدی باشم. البته این شانس را جهت خودم زنده نگه می دارم که روزی به کشور عزیزمان ایران برگردم و در این کشور مربی گری کنم. کشور عزیزمان ایران یکی از عالی ترین کشورهای آسیاست که آن را از نزدیک دیده ام.»

نیلسون کوره آ دروازه بان برزیلی پرسپولیس بالاخره شکایت خود را رسمی کرد و با ارسال آن به کمیته انضباطی فیفا و سپس کمیته تعیین وضعیت، پیگیر مطالبات خود از این کلو

واژه های کلیدی: ایران | پرسپولیس | پرسپولیس | دروازه بان | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz