دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری برنامه نمایش فوتبال در سینماها هفته آتی مشخص می‌شود

شورای عالی اکران قرار است یکشنبه هفته آینده تصمیم قطعی راجع به نمایش باز‌ی‌های جام جهانی فوتبال در سینما‌های کشور را اتخاذ کند. پیش از این اخباری مبنی بر نمایش

برنامه نمایش فوتبال در سینماها هفته آتی مشخص می‌شود

برنامه نمایش فوتبال در سینماها هفته آتی مشخص می شود

عبارات مهم : سینما

شورای عالی اکران قرار است یکشنبه هفته آینده تصمیم قطعی راجع به نمایش باز ی های جام جهانی فوتبال در سینما های کشور را اتخاذ کند. پیش از این اخباری مبنی بر نمایش قطعی ۶ دیدار فوتبال در سینماها مطرح شده است بود که مورد تأیید قرار نگرفت.

به گزارش فارس، با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری جام جهانی فوتبال 2018، خبرهایی از نمایش این بازی ها در سینماهای کشور به گوش می رسد، طرحی که اگرچه افراد معدودی از فیلمسازان مخالف انجام آن هستند؛ ولی علاقه مندان به اجرایی شدن این طرح آمار بالاتری دارند، علاقه مندانی که نه تنها بدنه سینما، بلکه آحاد مخاطبان فوتبال و سینما را نیز در بر می گیرد.

برنامه نمایش فوتبال در سینماها هفته آتی مشخص می‌شود

همین امر باعث شد مدیران سینمایی کشور به فکر این باشند تا پاسخ شایسته ای به درخواست نمایش بازی های جام جهانی در سینما های کشور بدهند و بعد از برگزاری جلسات و در نظر گرفتن جوانب، با کلیت نمایش بازی های جام جهانی 2018 موافقت کردند.

شورای عالی اکران روز یکشنبه 13 خردادماه جلسه خاص ای راجع به نمایش بازی های فوتبال جام جهانی 2018 برگزار کرده هست، جلسه ای که قرار بود جزئیاتی نظیر تعداد بازی ها و قیمت بلیت ها را هم مشخص کند؛ ولی آن جلسه به نتیجه نهایی نرسید و به همین خاطر، عنوان نمایش فوتبال در سینما های کشور تا به حال به جمع بندی مشخصی جهت اجرا دست نیافته هست.

شورای عالی اکران قرار است یکشنبه هفته آینده تصمیم قطعی راجع به نمایش باز‌ی‌های جام جهانی فوتبال در سینما‌های کشور را اتخاذ کند. پیش از این اخباری مبنی بر نمایش

شنیده ها حاکی است یکشنبه هفته آینده یعنی 20 خردادماه جلسه شورای عالی اکران بار دیگر برگزار می شود و قرار است در این جلسه تصمیمات قطعی جهت نمایش بازی های جام جهانی فوتبال 2018 گرفته شود. تصمیماتی که قیمت بلیت، تعداد بازی های قابل نمایش و سینما های نمایش دهنده را مشمول بر خواهد شد.

این در حالی است که بعضی شایعات در اینترنت از قطعیت نمایش ۶ دیدار در سینماها حکایت دارد ولی مسئولان در شورای عالی اکران آن را تأیید نکرده اند.

واژه های کلیدی: سینما | نمایش | فوتبال | برگزاری | سینمایی | جام جهانی | سینماهای کشور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz