دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دستگیری حدود ۲۰۰ نفر از تجمع‌کنندگان در روز گذشته/ ادامه تدابیر امنیتی در محدو

معاون امنیتی انتظامی فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری حدود ۲۰۰ نفر در تجمعات روز گذشته در محدوده انقلاب و ولیعصر که قصد درگیری و تخریب اموال داشتن

دستگیری حدود ۲۰۰ نفر از تجمع‌کنندگان در روز گذشته/ ادامه تدابیر امنیتی در محدو

معاون امنیتی انتظامی فرمانداری تهران: دستگیری حدود ۲۰۰ نفر از تجمع کنندگان در روز گذشته/ ادامه تدابیر امنیتی در محدوده خیابان های انقلاب و ولیعصر

عبارات مهم : انقلاب

معاون امنیتی انتظامی فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری حدود ۲۰۰ نفر در تجمعات روز گذشته در محدوده انقلاب و ولیعصر که قصد درگیری و تخریب اموال داشتند، خبر داد.

علی اصغر ناصربخت (معاون امنیتی انتظامی فرمانداری تهران) در گفت و گو با ایلنا، راجع به آخرین اوضاع تجمعات امروز در خیابان های ولیعصر و انقلاب، ضمن تاکید بر اینکه هرگونه تجمعی بدون اخذ مجوز خلاف مقررات است و کاری که در حال انجام شدن است خلاف قانون هست، اظهار داشت: بنا بر اخبار واصله، در حال حاضر در بعضی از فواصل در محدوده چهارراه ولیعصر به سمت انقلاب شاهد تجمعات پراکنده هستیم و پلیس به لحاظ سهولت در عبور و مرور مردم و جلوگیری از ضرر و زیان به شهروندان، وظیفه قانونی خودش را با رعایت تمامی جوانب انجام می دهد.

دستگیری حدود ۲۰۰ نفر از تجمع‌کنندگان در روز گذشته/ ادامه تدابیر امنیتی در محدو

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها تلاش در برقراری امنیت دارند، افزود: تا این لحظه هنوز گزارشی مبنی بر درگیری و یا دستگیری تجمع کنندگان نداشتیم؛ به هرحال پلیس در حال انجام وظیفه قانونی خودش است و ضابط دستگاه قضایی موظف به برخورد با جرایم مشهود است.

معاون امنیتی انتظامی فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه تاکید کرد: کماکان نگاه، برخوردِ تسامحی است و امیدواریم شرایط هرچه سریع تر به حالت عادی بازگردد و از این وضعیتی که جهت مردم درست شده است به شرایط بهتری برسیم.

معاون امنیتی انتظامی فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از دستگیری حدود ۲۰۰ نفر در تجمعات روز گذشته در محدوده انقلاب و ولیعصر که قصد درگیری و تخریب اموال داشتن

ناصربخت با بیان اینکه روز گذشته برخورد نیروی انتظامی با تجمع کنندگان برخوردی توام با مدارا بود، ادامه داد: علیرغم اینکه تجمع کنندگان با سنگ ماشین همشهریان را مورد اصابت قرار می دادند و یا نسبت به تخریب اموال عمومی اقدام می کردند، ولی نیروی انتظامی برخوردی توام با مدارا داشت؛ امروز هم مثل دیروز است و هیچ تفاوتی ندارد.

وی از دستگیری حدود ۲۰۰ نفر در تجمعات روز گذشته در محدوده انقلاب و ولیعصر که قصد درگیری و تخریب اموال داشتند، خبر داد و گفت: این افراد هم اکنون در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته اند، بعضی دیگر هم با نگاه رافت آزاد شدند. چند دانشجو هم دستگیر شده است بودند که آزاد شدند؛ بعضی از خانواده های دانشجویان در برابر دانشگاه حضور پیدا کرده بودند که فرزندانشان تحویل آن ها داده شد.

معاون امنیتی انتظامی فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مجموع لیدرهایی که در تجمع غیرقانونی دیروز دستگیر شدند را حدود ۴۰ نفر اعلام کرده و گفت: شرایط هم اکنون تحت کنترل هست. علی رغم فضاسازی هایی که صورت گرفته، مطلقا مطالبات تجمع کنندگان رنگ و بوی اقتصادی ندارد و زیاد از ناحیه معاندانی است که از خارج جمعی از جوانان ما را احساساتی می کنند.

دستگیری حدود ۲۰۰ نفر از تجمع‌کنندگان در روز گذشته/ ادامه تدابیر امنیتی در محدو

واژه های کلیدی: انقلاب | انتظامی | دستگیری | نیروی انتظامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz