دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی لحظه خودکشی سید امامی در فیلم مشهود نیست / علی مطهری

نایب رییس مجلس با اشاره به جلسه امروز بعضی نمایندگان با کارشناسان اطلاعات سپاه راجع به فوت کاووس سید امامی در زندان، توضیحات ارائه شده است را کافی ندانست و گفت

لحظه خودکشی سید امامی در فیلم مشهود نیست / علی مطهری

علی مطهری: لحظه خودکشی سید امامی در فیلم مشهود نیست

عبارات مهم : خودکشی

نایب رییس مجلس با اشاره به جلسه امروز بعضی نمایندگان با کارشناسان اطلاعات سپاه راجع به فوت کاووس سید امامی در زندان، توضیحات ارائه شده است را کافی ندانست و گفت که مجلس منتظر تکمیل اطلاعات خود در این زمینه است.

علی مطهری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز (دوشنبه) جلسه ای به درخواست اطلاعات سپاه با حضور تعدادی از نمایندگان از گرایش های متفاوت سیاسی مجلس برگزار شد و توضیحاتی راجع به فوت سید امامی به نمایندگان ارائه شد.

لحظه خودکشی سید امامی در فیلم مشهود نیست / علی مطهری

وی افزود: در این جلسه همچنین فیلمی از داخل سلول آقای سید امامی نشان دادند. در این فیلم لحظه خودکشی مشهود نیست ولی حدود هفت هشت دقیقه ایشان (سید امامی) مشغول اقداماتی است که نشان می دهد احتمالا قصد خودکشی دارد. در اینجا کوتاهی اپراتور روشن است که متوجه این اتفاق نشده در حالیکه باید سریعتر متوجه می شده است و از این اتفاق جلوگیری می کرده هست. به نظر می رسد در این زمینه کوتاهی شده است و خودشان هم قبول دارند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: توضیحاتی هم راجع به فوت آقای سید امامی ارائه شد که به نظرم کافی نیست و نیاز است توضیحات بیشتری ارائه شود تا جوانب متفاوت قضیه روشن شود.

نایب رییس مجلس با اشاره به جلسه امروز بعضی نمایندگان با کارشناسان اطلاعات سپاه راجع به فوت کاووس سید امامی در زندان، توضیحات ارائه شده است را کافی ندانست و گفت

نایب رییس مجلس با اشاره به اتهام وارده به سید امامی در خصوص جاسوسی، یادآور شد: مبارزه با جاسوسی کار تخصصی وزارت اطلاعات است و بهتر است این دو نهاد در کار یکدیگر دخالت نکنند.

مطهری در آخر با بیان اینکه تمام کسانی از نزدیک سیدامامی را می شناختند نظر مثبتی راجع به شخصیت وی داشتند، گفت که مجلس منتظر تکمیل اطلاعات خود در این زمینه و ارائه توضیحات کافی راجع به فوت آقای سید امامی در زندان است.

واژه های کلیدی: خودکشی | اطلاعات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz