دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی طراحی بازی پینگ‌پونگی دولت انگلیس در برابر تعرض به سفارت کشور عزیزمان ایران

دبیر شورای عالی امنیت ملی راجع به علت انفعال پلیس و دولت انگلیس در تعرض به سفارت کشورمان در لندن گفت: این بازی پینگ پونگی طراحی شده است دولت انگلیس بود که همزما

طراحی بازی پینگ‌پونگی دولت انگلیس در برابر تعرض به سفارت کشور عزیزمان ایران

طراحی بازی پینگ پونگی دولت انگلیس در برابر تعرض به سفارت ایران

عبارات مهم : ایران

دبیر شورای عالی امنیت ملی راجع به علت انفعال پلیس و دولت انگلیس در تعرض به سفارت کشورمان در لندن گفت: این بازی پینگ پونگی طراحی شده است دولت انگلیس بود که همزمان با سفر یکی از رهبران کشورهای منطقه به لندن انجام شد..

به گزارش ایسنا، امیردریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی صبحگاه امروز در حاشیه دیدار از مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگویی تعرض به سفارت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در لندن را خوش خدمتی دولت انگلیس به خرید تسلیحاتی میلیاردی ولیعهد عربستان از این کشور دانست که به شکل بسیار مفتضح آن انجام شد.

وی در پاسخ به بیانات ضد کشور عزیزمان ایران و مقاومت اسلامی ولیعهد عربستان گفت: در منطق و ادبیات سیاسی منطقه ای ما، رژیم صهیونیستی، آمریکا بابت حمله به عراق و افغانستان و مروجان تروریسم در منطقه شرورند.

وی افزود؛ مدیر جمهور اسبق آمریکا تلاش کرد لفظ شر را از رژیم اشغالگر قدس بردارد و در برابر به کشورهایی که نوعاً تامین کننده صلح و ثبات در منطقه هستند اطلاق کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به فرافکنی ولیعهد عربستان تاکید کرد: این اشتباه ناشی از کم عقلی است که وقت باید پاسخ آن را به او بدهد. متاسفانه حکام سعودی در طول حیات سیاسی خود با ترویج گروه های تکفیری، مرزهای خونینی را در دنیا اسلام ایجاد کردند.

وی همچنین در پاسخ به پرسش دیگری راجع به ضرورت حمایت از شرکت های دانش بنیان بعنوان محور اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: یکی از نکات مورد تاکید و مرکز ثقل اقتصاد مقاومتی ، شرکت های دانش بنیان است که عنصر مهم و محوری ساماندهی اوضاع نیروهای انسانی متخصص محسوب می شود.

وی گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در ۴ دهه انقلاب توسعه ای جهشی در حوزه نیروی انسانی تحصیل کرده داشته است که به نظر می آید آنان بیش از آن که مسئله باشند، راه حلند.

شمخانی افزود: همانطور که این نیروهای تحصیل کرده در مقطعی از جنگ، نیروی اساسی موجود و عامل مهم برتری کشور عزیزمان ایران بر صدام شدند امروز نیز این نیروها که رقمشان ۵ میلیون دانشجو است نیروی محرکه و لکوموتیو مهم قطار اقتصاد کشور عزیزمان ایران می توانند باشند.

وی با اشاره به دیدار امروزش از دو مرکز علمی دانشگاهی شخصی و دولتی گفت: در این مراکز ظرفیت های بالایی در عرصه دانش بنیان دیدم که نه در جنبه کمی بلکه در عمل توانسته اند توانایی های خوب و راه های بسیار مطلوبی جهت ایجاد اشتغال و حل پرسشها فنی راهبردی ارائه دهند و با هزینه های حداقلی کارآمدی بسیار خوبی داشته باشند. از دیدن نیروی انسانی شاغل در این مراکز علمی خوشحال شدم بویژه آنکه دیدم دغدغه ملی جوانان که باید حل معضلات علمی کشور باشد را کاملا مدنظر قرار دارند.

وی با اشاره به تزریق بیرونی و غیربومی مباحث فرعی مانند این که دغدغه های زنان کشورمان چیست؟ اظهار داشت: بانوان کشورمان در حوزه های پیشرو علمی و فنی همچون سایبری، ماهواره ای، موشکی و پهپادی کارهای بسیار خوبی انجام می دهند. درها بر روی مردان و زنان مان باز است تا افتخار بیشتری را نصیب انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران کنند.

طراحی بازی پینگ‌پونگی دولت انگلیس در برابر تعرض به سفارت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | طراحی | اسلامی | انگلیس | عربستان | انقلاب اسلامی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz