دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار حوادث حمله سریالی و شبانه به اعضای شورای شهر پرند ، پرونده عجیب در پرند

حملات سریالی عده‌ای از اراذل و اوباش به اعضاء شورای شهر پرند، تبدیل به یک معضل در این شهر شده است است.

پرونده عجیب در پرند/ حمله سریالی و شبانه به اعضای شورای شهر پرند

عبارات مهم : اسلامی

حملات سریالی عده ای از اراذل و اوباش به اعضاء شورای شهر پرند، تبدیل به یک معضل در این شهر شده است است.

مهر نوشت: انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه ۲۹ اردیبهشت امسال هم وقت با انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور برگزار شد و مردم با حضور پرشور خود پای صندوق های رای، پیش از رای به نامزدهای مورد نظر، به نظام اسلامی رای دادند.

پس از برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، روند تایید انتخابات در سراسر کشور طی شد و در نهایت شوراهای اسلامی شهر و دِه چهارشنبه اول شهریور ماه با برگزاری مراسم تحلیف شروع به کار کردند.

حمله سریالی و شبانه به اعضای شورای شهر پرند ، پرونده عجیب در پرند

اما مطلب قابل تامل در این خصوص، فضای ناامن ایجاد شده است در شهر پرند، از توابع شهرستان رباط کریم هست، که حمله های شبانه در این شهر به اعضای شورای شهر منتخب مردم باعث بعضی نگرانی ها شده است است.

این اقدامات، در ابتدا با حمله تعدادی اراذل و اوباش در تاریخ ۲۵ مرداد ماه به منزل داوود احمدی شروع شد و مهاجمان ضمن ورود به منزل این منتخب مردم، ماشین وی را به آتش کشیدند.

حملات سریالی عده‌ای از اراذل و اوباش به اعضاء شورای شهر پرند، تبدیل به یک معضل در این شهر شده است است.

داوود احمدی با بیش از ۴۱۰۰ رای به عنوان دومین منتخب مردم پرند در پنجمین انتخابات شورای اسلامی شهر پرند برگزیده شده است است.

تشکیل پرونده قضایی حمله به داوود احمدی

پس از این حمله، بعضی منابع احتمال انگیزه اختلافات شخصی جهت این اقدام را می دادند و بعضی دیگر نیز تاثیرگذاری بر گزینش شهردار پرند را به عنوان انگیزه این حمله معرفی می کردند و البته تحلیل های دیگر نیز در این زمینه وجود داشت.

حمله سریالی و شبانه به اعضای شورای شهر پرند ، پرونده عجیب در پرند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم، در این خصوص در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جهت حمله به آقای احمدی، پرونده قضایی تشکیل شده است و عنوان در حال پیگیری حقوقی است.

سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی افزود: نیروی انتظامی در خصوص این اتفاقات بی تفاوت نخواهد بود.

حملات سریالی عده‌ای از اراذل و اوباش به اعضاء شورای شهر پرند، تبدیل به یک معضل در این شهر شده است است.

اما بعد از گذشت حدود ۱۵ روز و بعد از مراسم تحلیف در پرند، حمله دوباره ای در بامداد سه شنبه ۷ شهریور ماه به محسن منافی، دیگر عضو شورای شهر پرند صورت گرفت، این بار اراذل این عضو شورای اسلامی شهر را در خیابان مورد حمله قرار می دهند.

محسن منافی نیز با نزدیک به ۴۳۰۰ رای، نخستین منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پرند است.

حمله سریالی و شبانه به اعضای شورای شهر پرند ، پرونده عجیب در پرند

حمله ۴ مهاجم با سلاح سرد به محسن منافی

منافی، در گفتگو با خبرنگار مهر با تشریح اتفاق شب گذشته، اظهار داشت: ساعت ۱:۳۰ بامداد سه شنبه از جلسه خارج شدم، در یک خیابان فرعی، چهار نفر همراه با قمه و سلاح سرد جلوی ماشین من را سد کردند.

این عضو شورای اسلامی شهر پرند ادامه داد: من به سرعت از محل متواری شدم، ولی مهاجمان سنگ و قمه به سوی ماشین بنده پرتاب کردند.

وی گفت: در اثر این حمله سر من دچار خون ریزی شد و شیشه ماشین نیز شکست.

ادامه سریالی این گونه حملات به اعضاء شورای شهر پرند، باعث بعضی نگرانی ها در خصوص اوضاع امنیتی این اعضاء شده است و برخورد جدی با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی به یک مطالبه در این شهر تبدیل شده است است.

پیشنهاد تشکیل شورای تامین رباط کریم با عنوان حمله به اعضا شورای شهر پرند

معاون فرماندار رباط کریم، با تایید لزوم برخورد جدی با این افراد، در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: بنده پیشنهاد دادم، که جلسه شورای تامین امروز، با عنوان حمله به اعضاء شورای اسلامی شهر پرند پرداخته شود.

محمد امینی گفت: به هرحال، نفس کار قشنگ نیست و این عمل حرمت شکنی و تشویش اذهان عمومی است.

وی اضافه کرد: این کارها تا حدودی بحث امنیت را زیر پرسش می برد و حتما باید این عنوان ردیابی شده است و عامل یا عاملین این اقدامات، به سرعت شناسایی شده است و با آن ها برخورد شود، اگر این گونه ادامه پیدا کند، ارزش مسئولین شهرستان زیر پرسش می رود.

امینی اضافه کرد: نباید اجازه دهیم، عده ای به آسانی به منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر دهن کجی و بی حرمتی کنند لیکن این افراد منتخب مردم هستند، از طرفی به عنوان یک شهروند باید امنیت آن ها تامین شود، باید برنامه خاص ای جهت پیگیری این عنوان در نظر گرفته شود و برخورد جدی صورت پذیرد.

پیگیری ها شروع شده است است

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم نیز در این خصوص اظهار داشت: از همان لحظه وقوع این اتفاق، بررسی پرونده در دستور کار همکاران من قرار گرفته و به طور خاص پیگیر این اتفاق هستیم.

وی اضافه کرد: قطعا اجازه نخواهیم داد که چنین اتفاقاتی تکرار شود و برخورد جدی با عاملان خواهد شد.

عبدالله زاده پاشاکی اظهار داشت: از مسئولین عزیز درخواست داریم که در ساعاتی که ممکن هست، خطراتی آن ها را ترساندن کند، از رفت و آمد بپرهیزند، تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم، از این سو نیز نیروی انتظامی، تحقیقات خود را شروع کرده و احتمالاتی هم می دهیم، که به علت این که فاش شدن اطلاعات پرونده، ممکن است به آگاهی مجرمان و سخت شدن کارها نیروی انتظامی بیانجامد، از طرح آن ها معذوریم.

به هر تقدیر نباید در خصوص برخورد با کارها این گونه تعلل کرد، آیا که بار منفی و روانی بر اعضاء شورای اسلامی شهر خواهد داشت و لذا از مسئولین انتظار می رود، که به سرعت با این ناهنجاری ها برخورد کنند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در منطقه نباشیم.

واژه های کلیدی: اسلامی | برخورد | پرونده | انتخابات | شورای شهر | منتخب مردم | شورای اسلامی | نیروی انتظامی | نیروی انتظامی | فرمانده انتظامی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz