دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار حوادث حتی شماره تلفنی که از قاتل داد قلابی بود ، اطلاعات غلطی که پسر کارتن خواب از یک قتل داد

ساعت 17:27 دقیقه پنجشنبه 17 اسفند، پسر نوجوانی به نام «بیژن» راهی کلانتری 109 بهارستان شد وادعا کرد که شاهد قتل دوستش بوده و به‌خاطر عذاب وجدان، نزد پلیس آمده ا

اطلاعات غلطی که پسر کارتن خواب از یک قتل داد/حتی شماره تلفنی که از قاتل داد قلابی بود

عبارات مهم : ایران

ساعت 17:27 دقیقه پنجشنبه 17 اسفند، پسر نوجوانی به نام «بیژن» راهی کلانتری 109 بهارستان شد وادعا کرد که شاهد قتل دوستش بوده و به خاطر عذاب وجدان، نزد پلیس آمده است.

کشور عزیزمان ایران نوشت:او به مأموران گفت: 10 روز قبل همراه دو نفر از دوستانم به نام های میثم و سروش به چهاردانگه رفتیم. در آنجا میثم با سروش دعوایش شد و او را با چاقو کشت. جسد سروش را همانجا رها و بعد هم فرار کردیم ولی میثم ترساندن کرد که اگر در این باره حرفی بزنم بلایی سرم می آورد. من هم که ترسیده بودم، به ناچار سکوت کردم ولی عذاب وجدان باعث شد تا تصمیم بگیرم عنوان را با پلیس در میان بگذارم.

با توجه به بیانات پسر 17 ساله، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور تحقیقات تخصصی در رابطه با ادعاهای مطرح شده است را صادر کرد.بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد عمل شده است و با حضور در محل جنایت به بررسی پرداختند. ولی آنها نه تنها جسدی پیدا نکردند بلکه آثاری از جنایت نیز در محل ندیدند.

حتی شماره تلفنی که از قاتل داد قلابی بود ، اطلاعات غلطی که پسر کارتن خواب از یک قتل داد

بررسی های تکمیلی نیز نشان داد از زمانی که پسر نوجوان ادعا کرده تا وقت تحقیقات هیچ کشف جسدی به پلیس اعلام نشده بود.از طرفی مشخص شد شماره تلفن همراهی که «بیژن»-پسر نوجوان- به عنوان شماره عامل جنایت به پلیس داده بود اعتبار نداشت و درسامانه مخابرات نیز ثبت نشده بود.همچنین کارآگاهان جنایی در تحقیقات خود دریافتند که «بیژن» چند سال قبل منزل را ترک کرده و از آن به بعد در خیابان ها سرگردان بوده هست. بنابراین با جمع بندی نتیجه های تحقیقات و با توجه به اینکه بیژن زیر 18 سال بود با دستور بازپرس محسن مدیر روستا، پرونده جهت پیگیری به دادسرای خاص اطفال ارجاع شد.

ساعت 17:27 دقیقه پنجشنبه 17 اسفند، پسر نوجوانی به نام «بیژن» راهی کلانتری 109 بهارستان شد وادعا کرد که شاهد قتل دوستش بوده و به‌خاطر عذاب وجدان، نزد پلیس آمده ا

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | شماره | تحقیقات | اطلاعات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz