دستگاه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

دستگاه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ۵۸۵۶ دلار , قیمت بیت‌کوین به رکورد جدیدی دست یافت

در معاملات ظهر جمعه ارزش بیت‌کوین به بالاترین رکورد تاریخ آن رسید و به مرز ۵۸۵۶.۱۰ دلار دست یافت.

۵۸۵۶ دلار , قیمت بیت‌کوین به رکورد جدیدی دست یافت

قیمت بیت کوین به رکورد جدیدی دست یافت؛ ۵۸۵۶ دلار

عبارات مهم : بازار

در معاملات ظهر جمعه ارزش بیت کوین به بالاترین رکورد تاریخ آن رسید و به مرز ۵۸۵۶.۱۰ دلار دست یافت.

به گزارش مهر به نقل از کوین دسک، در معاملات ظهر جمعه ارزش بیت کوین به بالاترین رکورد تاریخ آن رسید و به مرز ۵۸۵۶.۱۰ دلار دست یافت.

۵۸۵۶ دلار , قیمت بیت‌کوین به رکورد جدیدی دست یافت

این رکورد تازه تنها ساعاتی بعد از آن انجام شد که طبق آمار شاخص قیمت بیت کوین در کوین دسک دیروز قیمت آن با جهشی بزرگ از ۵۰۰۰ دلار عبور کرد و رکوردهای جدیدی را ثبت کرد.

بیت کوین جلسه معاملات امروز را در قیمت ۵۴۳۹ دلار شروع کرد و در پایین ترین قیمت امروز ۵۳۹۶ دلار معامله شد ولی تنها در ۲ ساعت ۴۵ دقیقه قیمت آن با جهشی استثنایی به رکور امروز رسید.

در معاملات ظهر جمعه ارزش بیت‌کوین به بالاترین رکورد تاریخ آن رسید و به مرز ۵۸۵۶.۱۰ دلار دست یافت.

بعد از این رکوردزنی قیمت آن افت کرد و در ۵۷۰۴ دلار تثبیت شد. به این ترتیب این پول دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته رشدی ۱۳ درصدی را تجربه کرد و در کل این هفت زیاد کردن قیمت خود را به ۳۰ درصد رساند.

طبق داده های کوین مارکت کپ در سایر بازارهای پول های رمزگذاری شده است دیجیتال؛ ادر و لایت کوین هم شاهد زیاد کردن قیمت بودند. در ۲۴ ساعت گذشته ادر بیش از ۵ درصد و لایت کوین حدود ۱۴ درصد رشد کردند.

با این زیاد کردن قیمت ها ارزش کل بازار تمام پول های دیجیتال یک بار دیگر به رکورد اول سپتامبر که برابر با ۱۷۲.۵ میلیارد دلار بود نزدیک می شود؛ امروز این رقم به ۱۷۱.۹۴ میلیارد دلار رسید. ارزش کل بازار بیت کوین امروز ۹۵.۵ میلیارد دلار شد که بیش از ۵۵ درصد کل بازار را مشمول بر می شود.

۵۸۵۶ دلار , قیمت بیت‌کوین به رکورد جدیدی دست یافت

با یک نگاه کلی می توان مشاهد کرد که وحشت بازار از ممنوعیت پول های دیجیتال به وسیله چین در اوایل سپتامبر و تعطیلی به میل خود بعضی از بازارهای تبادل پول های دیجیتال که به دنبال ان صورت گرفت، در شرایط کنونی تقریبا به طور کامل از بین رفته است.

واژه های کلیدی: بازار | دیجیتال | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz